+370 616 753 72
info@ergosta.lt

Standartiniai stalai perdaryti į reguliuojamo aukščio stalus

Standartiniai stalai perdaryti į reguliuojamo aukščio stalus
  • Stalo aukštis reguliuojamas 717 mm – 1217 mm (eiga 500 mm).
  • Kojos iš dviejų segmentų, nudažytos milteliniu būdu.
  • Spalva: pilka, balta arba juoda.
  • Galima rinktis stalviršio spalvą.
  • Galima rinktis 800 – 1800 mm ilgio stalviršį.
  • Yra kliūties atpažinimo viršuje ir apačioje funkcijos.
  • Tylus veikimas ( Keliamoji galia – 100 kg.)
  • Kėlimo greitis iki 40 mm/s.
  • Pagaminta Lietuvoje.
Kaina: € Be PVM Pasiteirauti

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų telefono numeris

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Klausimas
Standartiniai stalai perdaryti į reguliuojamo aukščio stalus, pakeičiant stalo kojas iš paprastų į elektrą  reguliuojamas. Darbuotojai dabar gali dirbti ergonomiškai: sėdėti ant Salli Classic kėdžių, arba dirbti stovint

 

 

Standartiniai stalai perdaryti į reguliuojamo aukščio stalusStandartiniai stalai perdaryti į reguliuojamo aukščio stalusStandartiniai stalai perdaryti į reguliuojamo aukščio stalusStandartiniai stalai perdaryti į reguliuojamo aukščio stalus

 

 

Judėti sveika

 

Priešingai vyraujančiam požiūriui, sėdėjimas, kurį dauguma laiko atpalaiduojančiu, kenkia nugarai. Ilgalaikis sėdėjimas gali neigiamai paveikti tarpslankstelinius kremzlinius diskus. Sėdėjimas apsunkina pėdas bei kojas – paprastai dėl gravitacijos kraujas suplūsta į kojas ir pėdas, todėl lėčiau grįžta į širdį.

 

Kūnas pavargsta ilgą laiką būdamas vienoje padėtyje. Tuo tarpu, įdiegus ,,ROL ERGO‘‘ sistemas, atsiranda galimybė rinktis, kaip dirbti: stovint ar sėdint, daryti pertraukas ir ištiesti kūno dalis.

 

Toks dalykas  kaip „teisinga poza“ neegzistuoja.  „Teisinga“ – tai tiesiog kita poza.

 

Ilgos statinės laikysenos sukelia statinę raumenų įtampą, o tai įtakoja kraujotaką. Dėl to raumenys pavargsta ir mes jaučiame nepatogumą, kuris pažadina judėjimo poreikį.

 

Natūralus atsakas į diskomfortą – nesąmoningas  laikysenos keitimas.

 

Deja, tai turi mažai  įtakos kraujotakos intensyvumui raumenyse.

 

Statinė raumenų įtampa pašalinama tik judant raumeniui. Pavyzdžiui, sėdėjimo kaitaliojimas su  stovėjimu ir vaikščiojimu pagerina  kraujotaką pavargusiuose raumenyse ir „perkrauna“ juos.

 

Reguliuojamo aukščio stalų nauda

 

Elektra valdomi stalų stovai ,,ROL ERGO‘‘ suteikia galimybę reguliuoti darbo vietos paviršiaus aukštį ir taip pasirinkti tinkamiausią darbui kūno padėtį. Tokios darbo vietos nauda yra akivaizdi, nes judant išvengiama diskomforto, galinčio atsirasti ilgai nekeičiant kūno padėties. Gerėja darbo rezultatai. Ženkliai sumažėja nusiskundimų nugaros, sprando ir plaštakos skausmais.

 

Esant poreikiui galime pasiūlyti egonomiškų formų stalo plokštę. Taip pat galime pasiūlyti kampinius – trijų kojų stalus.

 

Video apie reguliuojamo aukščio stalų naudą, laidoje “Klauskite daktaro”

 

Klauskite daktaro-reguliuojamo aukščio stalai

 

 

 

Jei Jūs reikia, standartinius stalus perdaryti į reguliuojamo aukščio stalus, tiesiog kreipkitės į mūsų pardavimo skyrių telefonu  +370 616 753 72  arba el. paštu  info@ergosta.lt

 

© 2023 Ergosta Sprendimas: Elektroninės Vizijos