Ergonomiškos darbo kėdės SALLI SWING
Pristatymo laikas 2 savaitės.
Ergonomiškos darbo kėdės Salli su aukštos kokybės odine sėdynių apdaila. Dviejų dalių sėdynės su iš anksto nustatytu tarpu skirtu patogiam ir ergonomiškam naudojimui.
SALLI SWING serijoje yra įrengta išskirtinis pakreipimo mechanizmas, kuris leidžia pakreipti kūną į bet kuria pusią, nenaudojant jokių valdymo rankenėlių, galima judėti darbo vietoje
prie stalo ir pasiekti tolimesnius daiktus. Dirbant ant šios kėdės tampa labai lengva judėti norint pasiekti tolimesnius daiktus. Pagrindinis privalumas svirtinis mechanizmas, kurio dėka atsiranda galimybė judėti visam kūnui, kurio dėka pagerinama medžiagų apykaitą ir gera nuotaika.
Su savo novatorišku dizainu, Salli kėdės yra patogios ir egonomiškos.
APRAŠYMAS
- Patvari, ergonomiška kėdė balno formos
- Anatominė dviejų dalių sėdynė be reguliuojamo tarpo tarp sėdynių
- Aukštos kokybės odinė sėdynių apdaila
- Rankiniu būdu valdomas aukštis
- Aktyvus reguliavimas sėdynei pakreipti. Puikus pojūtis dirbant
- Aukštos kokybės universali kėdė ant aliuminio pagrindo
- “Chrome” pneumatinis cilindras
- Svoris 10.2 kg
- Garantija 10 metų
- Pagaminta Suomijoje
Galima susikurti savo Salli iš kelių spalvų derinių. Viso yra siūloma 16 odos spalvų.
Galima pasirinkti iš trijų dydžiu :
Žmogaus ūgis |
mažiau nei 165 cm |
165 cm-185 cm |
daugiau nei 175 cm |
Kėdės dydis |
S |
M |
L |
Teisinga sėdėjimo padėtis su Salli
KEISKIME SĖDĖJIMO ĮPROČIUS IR PASIRŪPINKIME SAVO SVEIKATA
Didžiąją savo dienos dalį praleidžiame sėdėdami – dirbdami, vairuodami automobilį, valgydami prie stalo ar skaitydami. Dauguma žmonių sėdėdami per dieną praleidžia vidutiniškai 13 valandų! Tačiau žmogaus fiziologija nėra pritaikyta sėdėjimui – esame dvikojiai žinduoliai ir mūsų kūnas per amžius susiformavo taip, kad nugara, klubai, kojos ir net vidaus organai pritaikyti vertikaliam stoviui ir apkrovai. Sėdint netaisyklingai mes dažnai keičiame kojų padėtį (kryžiuojame, keliame viena ant kitos), keičiame nugaros padėtį (atlošiame, lenkiame, remiame ranka). Tai ir yra ženklai, kad tam tikri mūsų raumenys vargsta. Pastebėkime juos!
Įprastai sėdint mes apsunkiname savo kūną šiais esminiais aspektais:
- Nugara yra palenkta į priekį ir dėl to pečiai taip pat krenta į priekį, dėl to atsiranda įtampa viršutiniams nugaros raumenims ir pečiams. Tad arba laikome raumenis nuolat įtemptus, arba tiesiog kūprinamės.
- Dėl netaisyklingos išlenkimo apatinėje nugaros dalyje prasideda slankstelių de-orientacija, silpnėja apatiniai nugaros raumenys.
- Kuo minkščiau sėdime, tuo mes labiau spaudžiame savo sėdmenų ir šlaunų srities raumenis, prastėja jų kraujo cirkuliacija. Pridedant dar ir tai, kad tokio sėdėjimo metu raumenys visai nedirba, tai veda į greitesnę venų varikozę ir celiulitą.
- Visas spaudimas tenka dubens sričiai – tai lemia spaudimą mūsų apatinėje dalyje esantiems vidaus organams ir prastesnę jų kraujo cirkuliaciją.
- Netaisyklinga sėdėsena apsunkina kvėpavimą – mes negauname reikiamo kiekio deguonies, kas lemia greitesnį nuovargio atsiradimą.
- Netaisyklingai sėdint mūsų klubai ir keliai būna sulenkti 90° kampu, kas nėra sveika sąnariams.
Tuo tarpu sėdėjimo ant balno formos kėdutės privalumai:
- Viršutinė kūno dalis yra laisva – judame laisvai ir be jokio apkrovimo pečiams ir viršutinei nugaros daliai. Tas yra ypač aktualu odontologams – dirbant ir nuolat keičiant rankų padėtį, netaisyklingai sėdint išlaikyti pečius teisingoje padėtyje yra reikalingas nuolatinis raumenų įtempimas.
- Apatinė nugaros dalis yra taisyklingoje pozicijoje – dubuo yra tiesus ir slanksteliai neišsilenkę.
- Klubai ir keliai nėra išsilenkę stačiu kampu – sėdint ant baldo formos kėdutės įprasta jų padėtis yra apytiksliai 135° kampu, o tai ženkliai sumažina apkrovimą ir įtampą sąnariams.
- Atlaisvinus nuo spaudimo tiek raumenis, tiek vidaus organus, pagerėja jų kraujo cirkuliacija. Tai leidžia mums ilgiau nepavargti, gerėja mūsų savijauta.
- Aktualu ir moterims, tačiau ypač aktualu vyrams – sėdint ant dviejų dalių balno formos kėdutės neapkraunami lyties organai. Taip pat tarpas tarp 2 dalių lemia geresnę ventiliaciją ir žemesnę temperatūrą – sėklidžių temperatūra nukrenta iki jiems įprastų 33°C, kai tuo tarpu sėdint įprastai temperatūra pasiekia viso kūno temperatūrą ir pakyla iki 37°C.
Kaip pradėti naudoti Salli kėdę – balnelį
- Sureguliuokite kėdės aukštį. Pasikelkite kėdė su didele svirtele, kad jūsų kojos kabotu ore. Tegul jūsų dubens sritis atsipalaiduoja ir šlaunų raumenys pakimba ore. Nuleiskite kėdė su svirtimi palaipsniui, kol jūsų kulnai atsirems į grindis.
- Sureguliuokite darbinį stalą į teisingą lygį, alkūnės aukštyje. Paprastai stalas turi būti pakeltas 10-15 cm aukščiau nei yra tradicinis stalo aukštis.
- Sureguliuokite kompiuterio monitorių, kad jo viršus būtų akių lygyje.
- Naudokite laisvus drabužius (kelnės, plačius sijonus). Siauri sijonai netinkami su Salli
Svarbu!
Iš pradžių jums gali pasireikšti raumenų skausmas šlaunų apačioje ir apatinės nugaros dalyje. Tai gali trukti kelias dienas, priklausomai nuo raumenų tonusų (tos pačios rūšies skausmas gali atsirasti, kai pradedate naują sportą). Kai priprasite prie kėdės, jūs jausitės labai patogiai, bus paprasta naudoti. Nepasiduokite J
Mėgaukitės savo nauja Salli kėde – balneliu!
Ergonomiškos darbo kėdės Salli – duos Jūsų biurui dekoro pranašumą ir leis palaikyti savo kūną ir sielą geros nuotaikos, kai labiausiai to reikia Jums. Salli skirta palaikyti gerą sėdėjimo padėti ir atsipalaiduoti viduryje įtempto darbo grafiko. Salli stilius, gerovė ir veiksmingumas yra naudingas visose verslo srityse.
ODOS SPALVŲ PAVYZDŽIAI
SPAUSTI NORINT PAMATYTI
Čia galite pasirinkti odos spalvą
Aksesuarai ir kitos prekės
Sukurk savo Salli
Jei JUS sudomino ergonomiškos darbo kėdės, tiesiog kreipkitės į mūsų pardavimo skyrių telefonu +370 616 753 72 arba el. paštu info@ergosta.lt ir mes JUMS atsiųsime išskirtinį pasiūlymą.