+370 616 753 72
info@ergosta.lt

Ergonomiškos biuro kėdės SALLI Professional – balno formos

ergonomiškos biuro kėdės

 

 • Patvari, ergonomiška balno formos kėdė

  ergonomiškos biuro kėdės

  Nustatytas tarpas

 • Anatominė dviejų dalių sėdynė, fiksuotas tarpas tarp sėdynių
 • Aukštos kokybės odinė sėdynių apdaila
 • Rankiniu būdu valdomas aukštis
 • Reguliuojamas sėdynės pasvirimas
 • Juoda plastikinė bazė
 • Svoris 10,5 kg
 • Garantija 10 metų
 • Pagaminta Suomijoje
Kaina: 298,00 € Be PVM Pasiteirauti Brošiūra

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų telefono numeris

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Klausimas

Informacija teisinga


Ergonomiškos biuro kėdės

Ergonomiškos biuro kėdės SALLI Professional

 

Pristatymo laikas 2 savaitės.
Ergonomiškos biuro kėdės SALLI Professional su aukštos kokybės odine sėdynių apdaila.  Dviejų dalių sėdynė su iš anksto nustatytu tarpu užtikrina komfortą sėdint.  Tinka reikliausiam vartotojui. Su savo novatorišku dizainu, Salli kėdės yra patogios ir sveikos sėdėti.Geros ergonomiškos biuro kėdės kainuoja tiek, kiek kiti aukštos kokybės baldai, bet jie neleidžia patirti negalavimų ir padidina darbo našumą dešimtimis procentų. Bendros investicijos, įskaitant ergonomišką stalą yra maždaug 0,4 € per dieną. Net menkiausias darbo našumo padidėjimas, Jūsų sąnaudas ergonomiškiems baldams įsigyti viršys šimteriopai.
Ergonomiškos biuro kėdės SALLI Professional , kaip ir bet kurie kiti ergonomiški baldai, yra geriausias pasirinkimas dėl priežasčių išvardintų žemiau.

Galima rinktis iš trijų dydžiu :

 

Žmogaus ūgis mažiau nei 160 cm 160 cm-180 cm daugiau nei 170 cm

Ergonomiškos biuro kėdės dydis

S M L

 

SVARBU!

Iš pradžių Jums gali pasireikšti raumenų skausmas šlaunų apačioje ir apatinės nugaros dalyje. Tai gali trukti kelias dienas, priklausomai nuo raumenų tonusų (tos pačios rūšies skausmas gali atsirasti, kai pradedate naują sportą). Kai priprasite prie kėdės, jūs jausitės labai patogiai, bus paprasta naudoti. Nepasiduokite J

 

Mėgaukitės savo naują Salli  kėde – balneliu!

 

Salli  kėdė – balnelis duos  Jūsų biurui dekoro pranašumą ir leis palaikyti savo kūną ir sielą geros nuotaikos, kai labiausiai to reikia Jums. Salli skirta palaikyti gerą sėdėjimo padėti ir atsipalaiduoti viduryje įtempto darbo grafiko. Salli stilius, gerovė ir veiksmingumas yra naudingas visose verslo srityse.

 

 

Ergonomic office chairs Salles ProfessionalErgonomiškos biuro kėdėsergonomiškos biuro kėdėsSALLI Twin ForestSALLI Twin MagentaSALLI Twin Navy BlueSALLI Twin OrangeSALLI Twin Pearl GreyPlius 50 EurSALLI Twin SaddleSALLI Twin Sea BlueSALLI Twin Stone GreySALLI Twin VioletSALLI Twin Wine

 

 

Video

 

 

SPAUSTI NORINT PAMATYTI

 

 

Čia galite pasirinkti odos spalvą

 

Aksesuarai ir kitos prekės

 

Sukurk savo Salli

 

KEISKIME SĖDĖJIMO ĮPROČIUS IR PASIRŪPINKIME SAVO SVEIKATA

 

Didžiąją savo dienos dalį praleidžiame sėdėdami – dirbdami, vairuodami automobilį, valgydami prie stalo ar skaitydami. Dauguma žmonių sėdėdami per dieną praleidžia vidutiniškai 13 valandų! Tačiau žmogaus fiziologija nėra pritaikyta sėdėjimui – esame dvikojiai žinduoliai ir mūsų kūnas per amžius susiformavo taip, kad nugara, klubai, kojos ir net vidaus organai pritaikyti vertikaliam stoviui ir apkrovai. Sėdint netaisyklingai mes dažnai keičiame kojų padėtį (kryžiuojame, keliame viena ant kitos), keičiame nugaros padėtį (atlošiame, lenkiame, remiame ranka). Tai ir yra ženklai, kad tam tikri mūsų raumenys vargsta. Pastebėkime juos!

 

Įprastai sėdint mes apsunkiname savo kūną šiais esminiais aspektais:

 

 • Nugara yra palenkta į priekį ir dėl to pečiai taip pat krenta į priekį, dėl to atsiranda įtampa viršutiniams nugaros raumenims ir pečiams. Tad arba laikome raumenis nuolat įtemptus, arba tiesiog kūprinamės.
 • Dėl netaisyklingos išlenkimo apatinėje nugaros dalyje prasideda slankstelių de-orientacija, silpnėja apatiniai nugaros raumenys.
 • Kuo minkščiau sėdime, tuo mes labiau spaudžiame savo sėdmenų ir šlaunų srities raumenis, prastėja jų kraujo cirkuliacija. Pridedant dar ir tai, kad tokio sėdėjimo metu raumenys visai nedirba, tai veda į greitesnę venų varikozę ir celiulitą.
 • Visas spaudimas tenka dubens sričiai – tai lemia spaudimą mūsų apatinėje dalyje esantiems vidaus organams ir prastesnę jų kraujo cirkuliaciją.
 • Netaisyklinga sėdėsena apsunkina kvėpavimą – mes negauname reikiamo kiekio deguonies, kas lemia greitesnį nuovargio atsiradimą.
 • Netaisyklingai sėdint mūsų klubai ir keliai būna sulenkti 90° kampu, kas nėra sveika sąnariams.

 

 Tuo tarpu sėdėjimo ant balno formos kėdutės privalumai:

 

 • Viršutinė kūno dalis yra laisva – judame laisvai ir be jokio apkrovimo pečiams ir viršutinei nugaros daliai. Tas yra ypač aktualu odontologams – dirbant ir nuolat keičiant rankų padėtį, netaisyklingai sėdint išlaikyti pečius teisingoje padėtyje yra reikalingas nuolatinis raumenų įtempimas.
 • Apatinė nugaros dalis yra taisyklingoje pozicijoje – dubuo yra tiesus ir slanksteliai neišsilenkę.
 • Klubai ir keliai nėra išsilenkę stačiu kampu – sėdint ant baldo formos kėdutės įprasta jų padėtis yra  apytiksliai 135° kampu, o tai ženkliai sumažina apkrovimą ir įtampą sąnariams.
 • Atlaisvinus nuo spaudimo tiek raumenis, tiek vidaus organus, pagerėja jų kraujo cirkuliacija. Tai leidžia mums ilgiau nepavargti, gerėja mūsų savijauta.
 • Aktualu ir moterims, tačiau ypač aktualu vyrams – sėdint ant dviejų dalių balno formos kėdutės neapkraunami lyties organai. Taip pat tarpas tarp 2 dalių lemia geresnę ventiliaciją ir žemesnę temperatūrą – sėklidžių temperatūra nukrenta iki jiems įprastų 33°C, kai tuo tarpu sėdint įprastai temperatūra pasiekia viso kūno temperatūrą ir pakyla iki 37°C.

 

Jei JUMS sunku pasakyti kokios ergonomiškos biuro kėdės reikia, tiesiog kreipkitės į mūsų pardavimo skyrių telefonu +370 616 753 72 arba el. paštu info@ergosta.lt ir be to, kad Jums pasiūlysime aukštos kokybės balnelio kėdes, parinksime pagal Jūsų biuro dizainą tinkančias spalvas, dar atkreipsime dėmesį, kad naujos eronomiškos biuro kėdės nespaustų sėdmenų, šlaunų vidaus ar lytinių organų srities, pasiūlysime apdailą ir apmušalus.

 

© 2018 Ergosta Sprendimas: Elektroninės Vizijos